21.02.2019

HABER ÖZETI

  • Hürriyet- Beş kriter dikkate alınarak sahadan gelecek analizlere göre AKP Kongresi’nin ardından belediye başkanlarının yerel seçimlerdeki kaderi belli olacak.

  • Mevcut 884 belediyenin yanısıra tüm Türkiye genelinde bu sayıyı daha da artırmayı hedefleyen AK Parti'de yerel seçim çalışmaları da başladı.

  • AKP’de Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için takvim, sonbaharda başlayacak.

  • İKİ KENTE ÖZEL ÇALIŞMA “Metal yorgunluğu” nedeniyle yeni başkanların atandığı İstanbul ve Ankara'da eski ve yeni dönem karşılaştırması yapılacak.

14/07/18 01:54

Erdoğan, belediyelerin karnesini istedi... Aday belirlemede 5 kriter

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, yerel seçimlerle ilgili 884 AK Partili belediyenin "icraat" karnesinin çıkarılmasını istedi. Beş kriter dikkate alınarak sahadan gelecek analizlere göre AK Parti Kongresi'nin ardından belediye başkanlarının yerel seçimlerdeki kaderi belli olacak....

F5 Haber ·

Erdoğan, belediyelerin karnesini istedi

Hürriyet- Beş kriter dikkate alınarak sahadan gelecek analizlere göre AKP Kongresi’nin ardından belediye başkanlarının yerel seçimlerdeki kaderi belli olacak. AKP’de Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için takvim, sonbaharda başlayacak....

Gerçek Gündem ·

Erdoğan, belediyelerin karnesini istedi

Gerçek Gündem

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin