07.03.2021

HABER ÖZETI

  • Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.'nin (Erdemir) temel üretim tesislerinin de aralarında bulunduğu yapılara Kdz.

  • Ereğli Belediyesi'nin uyguladığı yapı tatili ve mühürleme işlemleri ile idari para cezalarına karşı açılan davaların Zonguldak İdare Mahkemesi tarafından iptal edildiği belirtildi.

  • Temmuz 2020'de yürütmenin durdurulmasına dair verilen kararı takiben, Kdz.

  • Bahsi geçen işlemlerin iptali için açmış olduğumuz davalarda, Şirketimiz lehine davanın kabulü ve işlemin iptali yönünde verilen kararlar Şirketimize bugün tebliğ edilmiştir.

21/01/21 20:43

Erdemir’e verilen imar cezasına iptal kararı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.'nin (Erdemir) temel üretim tesislerinin de aralarında bulunduğu yapılara Kdz. Ereğli Belediyesi'nin uyguladığı yapı tatili ve mühürleme işlemleri ile idari para cezalarına karşı açılan...

Istanbulhaber ·

Kdz. Ereğli Belediyesi: “Davayı üst mahkemeye götüreceğiz”

Zonguldak'ın Ereğli Belediyesi, Erdemir'in imar cezalarına ilişkin verilen yargı kararıyla ilgili açıklamalarına yanıt verdi. Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Erdemir, Zonguldak İdare Mahkemesi tarafından, Kdz. Ereğli Belediyesi'nin kestiği imar cezalarının iptal...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin