25.02.2021

HABER ÖZETI

  • Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ise, sosyal-ekonomik koşulları nedeniyle uzaktan eğitime devam edemeyen 17 öğrencinin öğrenim gördüğü okullara tabletlerini teslim etti.

  • MTSO Meclis Başkanı Hasan Özkan ise eğitim önemine vurgu yaparak, Malumunuz yaklaşık 1 yıla yakın bir zamandır yüz yüze eğitime ara verildi.

  • İnşallah insanlarımızın ve iş adamlarımız da bu anlamda kadirşinaslığını göstererek Milli Eğitim Müdürlüğümüze tabletle ilgili katkıda bulunmalarının çağrısını yapıyoruz.

  • Bizler de Türkiye Cumhuriyeti olarak, Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Eğitim Müdürlükleri olarak online sistem ile TRT EBA üzerinden eğitim hizmetlerini vermeye çalışıyoruz.

21/01/21 17:40

Erdek’te tablet bilgisayar dağıtımı sürüyor

Erdek'te, ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet bilgisayar dağımı sürüyor. Bu kapsamda 17 öğrenciye tablet bilgisayar dağıtıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ise, sosyal-ekonomik koşulları nedeniyle uzaktan eğitime devam edemeyen 17 öğrencinin öğrenim gördüğü okullara...

Istanbulhaber ·

Öğrencilere tablet desteği

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), pandemi döneminde uzaktan eğitime katkıda bulunmak amacıyla Malatya genelinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaçlı öğrencilere verilmek üzere toplam 75 adet tablet teslim etti. MTSO Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin