14.07.2020

  • Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde annesi ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan Murat Kaya, geçen yıl babasını kaybetmesinin ardından evin geçimine katkıda bulunmak için ayakkabı boyacılığına başladı.

  • Kendi imkanlarıyla bir mağazadan aldığı polis üniformasıyla müşterilerinin ayakkabılarını boyayan Murat, hayalini İHA muhabirine anlattı.

  • Kendisini polis kıyafetiyle ayakkabı boyarken gören Mersinlilerin, neden bu kıyafeti giydiğini sorduklarını anlatan Murat, Ben de onlara, polis olmak ve hedefime kavuşmak istediğimi söylüyorum.

  • Hedefim, zayıflayıp polis olmak Açık lisede birinci sınıf öğrencisi olan Murat, hedefinin okulu bitirip polislik sınavına girmek olduğunu vurgulayarak, Okulu bitirdikten sonra polislik sınavına katılacağım, ondan sonra polis olacağım.

15/11/19 09:17

En büyük hayali polis olmak

Mersin'de ayakkabı boyacılığı yapan 17 yaşında ve 120 kilo ağırlığındaki Murat Kaya'nın en büyük hayali polis olmak. Mersin caddelerinde polis kıyafetiyle ayakkabı boyayan Murat, okulunu bitirip kilo vererek hayalini gerçekleştirmek istiyor. Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin