08.08.2020

HABER ÖZETI

  • ANKARA (AA) - Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında Barış Pınarı Harekatı ve terörle mücadeleye ilişkin önleyici tedbirlerin ele alındığı koordinasyon toplantısı düzenlendi.

  • Aktaş, Akçakale'de, Ceylanpınar'da, Kızıltepe'de, Nusaybin'de, Suruç'ta operasyonlar ağırlıklı olarak devam etmektedir.

  • Aktaş, burada yaptığı konuşmada, operasyon bölgesindeki personele destek olmak ve ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla bölgede incelemelerde bulunduklarını aktardı.

  • Aktaş, toplantının sonunda her alanda özveriyle görev yapan personele il emniyet müdürleri şahsında teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.

17/10/19 17:15

Emniyette koordinasyon toplantısı

ANKARA (AA) - Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında Barış Pınarı Harekatı ve terörle mücadeleye ilişkin önleyici tedbirlerin ele alındığı koordinasyon toplantısı düzenlendi. Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Aktaş ve üst düzey personelin katılımıyla...

Memleket ·

Emniyette koordinasyon toplantısı

Memleket

Emniyet Genel Müdürlüğünde koordinasyon toplantısı

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında koordinasyon toplantısı yapıldı. Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında emniyet genel müdür yardımcıları ve daire başkanlarının katılımıyla yapılan koordinasyon toplantısına, Teftiş Kurulu bölge başkanları, Polis...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin