13.07.2020

  • Ocak ayı içerisinde Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Akseki, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik ve Demre ilçelerinde Huzur Toplantıları yapıldı.

  • Toplantılara mahalle muhtarları, toplu taşıma aracı şoförleri, esnaflar, ev ve iş kadınları, değişik meslek kuruluşları ve STK temsilcilerinden oluşan yaklaşık 500 civarında vatandaş katıldı.

  • Kadına şiddet olaylarına karşı duyarlı olmaları, çevrelerinde meydana gelen kadına şiddet ya da çocuk istismarı olayları olması halinde ivedi kolluk kuvvetleri ile irtibata geçmelerinin önemi aktarıldı.

  • Ayrıca dernek adı altında dergi satan, para toplayan, kendisini polis, savcı olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan kişilere itibar edilmemesi belirtildi.

04/02/20 13:53

Emniyetin yerli uygulaması UYUMA aktifleştirildi

Antalya'nın tüm ilçelerinde polis vatandaş bağının arttırılması amacıyla Huzur Toplantıları yapıldı. Toplantılarda Emniyet Genel Müdürlüğünün tamamen yerli bir yazılımla gerçekleştirdiği, akıllı telefonlardan sanal mağazalar aracılığı ile ücretsiz olarak temin edilebilen...

Memleket ·

Emniyetin yerli uygulaması UYUMA aktifleştirildi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin