20.02.2020

HABER ÖZETI

  • ANTALYA (AA) - GÜLSEM ADAM - Antalya'da, televizyonda gördükleri ejder meyvesini yetiştirmeye başlayan 60 yaşındaki emekli öğretmen çift, üretkenlikleriyle gençlere örnek oluyor.

  • Üretime başladıklarında çevredekilerin eleştirileriyle karşılaştıklarını anlatan Karapınar, şöyle konuştu: Çevremizdekiler 'Emeklisiniz, evde oturun keyfinize bakın, risk almaya değer mi?

  • Yıllarca genç fidanları (öğrencileri) özen ve sevgiyle yetiştirdiklerini, şimdi ise meyve fidanlarını yetiştireceklerini anlatan Karapınar, eşiyle çok heyecanlı olduklarını bildirdi.

  • Büyük bir heyecanla Mersin'den aldıkları ejder meyvesi fidelerini toprakla buluşturan çift, ilk ürünlerini bu yıl alacak.

14/08/19 13:50

Emekli öğretmen çift tarımda örnek oluyor

ANTALYA (AA) - GÜLSEM ADAM - Antalya'da, televizyonda gördükleri ejder meyvesini yetiştirmeye başlayan 60 yaşındaki emekli öğretmen çift, üretkenlikleriyle gençlere örnek oluyor. Ülkenin dört bir yanında görev yapan ve emekli olduktan sonra Antalya'ya yerleşen 23 yıllık...

Memleket ·

Emekli öğretmen çift tarımda örnek oluyor

Memleket

Emekli öğretmen çift tarımda örnek oluyor

Antalya'da, televizyonda gördükleri ejder meyvesini yetiştirmeye başlayan 60 yaşındaki emekli öğretmen çift, üretkenlikleriyle gençlere örnek oluyor. Ülkenin dört bir yanında görev yapan ve emekli olduktan sonra Antalya'ya yerleşen 23 yıllık ilkokul öğretmeni Nermin ile...

Memurlar ·

Emekli öğretmen çift tarımda örnek oluyor

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin