06.06.2020

HABER ÖZETI

  • Elvan, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince (ESOB), Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, ülkede önemli bir süreç yaşadığını söyledi.

  • MERSİN (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, Türkiye, hem sahada hem de masada kazanan olmuştur.

  • Harekatın, başarıyla devam ettiğini söyleyen Elvan, şöyle konuştu: Cumhurbaşkanı'mızın dik duruşu, büyük liderliği, aziz milletin güçlü desteğiyle Barış Pınarı Harekatı'nı başlattık.

  • Toplantıya, Mersin Valisi Ali İhsan Su, AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer de katıldı.

20/10/19 15:49

Elvan: "Türkiye hem sahada hem da masada kazanan olmuştur"

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "Türkiye hem sahada hem da masada kazanan olmuştur. Ülkemiz, buradaki bütün tezlerini kabul ettirmiştir" dedi. Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince...

Istanbulhaber ·

"Türkiye, hem sahada hem de masada kazanan olmuştur"

MERSİN (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "Türkiye, hem sahada hem de masada kazanan olmuştur. Ülkemiz, buradaki bütün tezlerini kabul ettirmiştir." dedi. Elvan, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince (ESOB),...

Memleket ·

"Türkiye, hem sahada hem de masada kazanan olmuştur"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin