02.07.2022

HABER ÖZETI

  • Daha düşük bir fiyatla satışın gündem dışı olmadığını ifade eden Musk, “Bana söylenen bot hesapların sayısını bilmenin bir yolu olmadığı” dedi.

  • Her gün yarım milyondan fazla spam hesabını askıya aldıklarını belirten Agrawal, her hafta spam olabileceğinden şüphelenilen milyonlarca hesabı da kilitlediklerini kaydetmişti.

  • Bu sahte kullanıcı sayısı toplam sayının yüzde 5'inden daha az” diyerek satışın askıya alındığını açıklaması kafaları karıştırmıştı.

  • Bu anlaşma, o kanıt gösterene kadar ilerleyemez.değerlendirmesinde bulundu.

17/05/22 18:19

Elon Musk'tan Twitter'a "spam hesap" resti

WASHINGTON (AA) - Musk, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, spam ve sahte hesapların oranının Twitter'ın iddia ettiğinden çok daha yüksek olabileceğini aktardı. Spam ve sahte hesapların oranının toplam kullanıcıların yüzde 20'sini oluşturduğundan şüphelendiğini...

Haber Zamani ·

Elon Musk'tan Twitter'a "spam hesap" resti

Haber Zamani

Elon Musk: Twitter satışında fiyatı düşürebiliriz

Twitter'ı 44 milyar dolara satın alan Elon Musk, satın alma bedelini düşürmenin gündeminde olduğunu söyledi. Twitter'ı satın almaktan vazgeçebileceği iddialarını reddeden Musk'ın geçen hafta “Şu an platformdaki sahte kullanıcıların hesaplanması sürdüğü için anlaşma geçici...

Istanbulhaber ·

Musk ile Twitter arasına "sahte hesaplar" girdi

Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi Elon Musk, Twitter'da spam hesapların toplam kullanıcıların yüzde 5'inden azını oluşturduğu kanıtlanana kadar 44 milyar dolarlık satın alma anlaşmasının ilerlemeyeceğini bildirdi.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin