22.09.2020

HABER ÖZETI

  • Korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında 81 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına ülke genelinde olduğu gibi Bingöl'de de tüm vatandaşlar uydu.

  • Alınan karar doğrultusunda arife günü başlayan ve Ramazan Bayramı'nda da devam eden uygulamada Bingöllü vatandaşlar arefe ve bayramda cadde ve sokakları boş bırakıp evlerine çekildi.

  • Meydan, cadde ve sokakların boş kaldığı kent, İhlas Haber Ajansı (İHA) ekibi tarafından havadan görüntülendi.

  • Kentte Valilik koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü ile Jandarma Komutanlığına bağlı birimler belirli bölgelerde 24 saat aralıksız mesai yaptı.

26/05/20 12:57

Elazığ kısıtlamanın son gününde havadan görüntülendi

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da sokağa çıkma kısıtlaması devam ederken, caddelerin boş kaldığı şehir havadan görüntülendi. Korona virüsle (Covid-19) mücadele kapsamında ülke genelinde ilan edilen sokağa çıkma kısıtlaması Elazığ'da da devam ediyor. Valilik koordinesinde...

Istanbulhaber ·

Kısıtlamaya uyan Bingöl havadan görüntülendi

Korona virüs tedbirleri kapsamında 81 ilde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına uyulan Bingöl havadan görüntülendi. Korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında 81 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına ülke genelinde olduğu gibi Bingöl'de de tüm vatandaşlar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin