26.05.2020

HABER ÖZETI

  • Emniyette ifadesi alınan şüpheli bugün adliyeye sevk edildi.Mahkemeye çıkartılan Ö.T.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  • Polisin yaptığı çalışmada şüpheli kadının kendini hakim ve avukat olarak tanıtıp vatandaşların adli konularını yürütmek bahanesiyle 5 kişiden 8 bin TL dolandırdığı ortaya çıktı.

  • Bunun üzerine polis kimliğini tespit ettiği şüpheli kadını düzenlediği operasyonla evinde yakaladı.

  • Şüphelinin evinde yapılan aramada çok sayıda uzlaşma, ifade tutanakları, yargıtay kararları, kimlik fotokopileri, pasaport ve mahkeme kararları ele geçirildi.

26/03/20 15:26

Elazığ’da sahte kadın hakim tutuklandı

Elazığ'da kendisini hakim ve avukat olarak tanıtıp 5 kişiden adli konuları takip etme bahanesiyle 8 bin TL dolandıran kadın tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, şüpheli Ö.T.'nin kendisini hakim ve avukat olarak tanıtıp dolandırıcılık yaptığı iddiası üzerine İl Emniyet Müdürlüğü...

Istanbulhaber ·

Elazığ’da sahte kadın hakim yakalandı, adliyeye sevk edildi

Elazığ'da kendisini hakim ve avukat olarak tanıtan bir kadının, 5 kişiyi adli konuları takip etme bahanesiyle 8 bin TL dolandırdığı ortaya çıktı. Şüpheli polis tarafından yakalanıp adliyeye sevk edildi. Edinilen bilgiye göre, şüpheli Ö.T.'nin kendisini hakim ve avukat olarak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin