26.05.2022

HABER ÖZETI

  • Yurt genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava sonrası Erzurum'da kar üzerinde yiyecek bulamayan tilki Palandöken ilçesi Yunus Emre Mahallesindeki evlerin önüne kadar geldi.

  • Elazığ'da aç kalan ve doğal yaşam alanından il merkezine inen tilkinin yiyecek aradığı anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

  • O sırada dışarıda çocuklarıyla kartopu oynayan Haluk Ertek isimli vatandaş ise aç kalan tilkiyi görünce evden getirdiği ekmek ve salamla tilkiyi besledi.

24/01/22 10:08

Elazığ’da aç kalan tilki şehre indi sokak sokak gezdi

Elazığ'da aç kalan ve doğal yaşam alanından il merkezine inen tilkinin yiyecek aradığı anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Şehrin yüksek kesimlerinde kar yağışı ve soğuk nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan tilki, kent merkezindeki Çaydaçıra Mahallesine indi. Çevrede...

Istanbulhaber ·

Evlerinin önüne kadar gelen tilkiyi elleriyle beslediler

Erzurum'da yiyecek arayan tilki yerleşim yerlerine indi. Evlerinin önünde tilkiyi gören vatandaşlar ise onu elleriyle besledi. Yurt genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava sonrası Erzurum'da kar üzerinde yiyecek bulamayan tilki Palandöken ilçesi Yunus Emre Mahallesindeki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin