21.01.2020

HABER ÖZETI

  • İzzet Paşa Camisi'nde Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, mevlit okundu, dua edildi.

  • ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da 3 yıl önce İl Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen terör saldırısında şehit olan 3 polis için mevlit okutuldu.

  • İzzetpaşa Camii'nde akşam namazının ardından okunan Mevlid-i Şerif sonrası şehitler için dua edilerek, gül suyu ve mevlit şekeri dağıtıldı.

  • Mevlit programına, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Vali Vekili Uhud Emre Koyuncu, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, STK temsilcileri, emniyet mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

18/08/19 23:00

Elazığ şehitleri için mevlit

Elazığ'da 3 yıl önce İl Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen terör saldırısında şehit olan 3 polis memuru için mevlit okutuldu. 18 Ağustos 2016 tarihinde terör örgütü PKK tarafından İl Emniyet Müdürlüğüne bombalı araçla saldırı gerçekleştirilmiş, 3 polis şehit olmuş 251 kişi...

Istanbulhaber ·

Elazığ'da şehit 3 polis için mevlit okundu

ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da 3 yıl önce İl Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen terör saldırısında şehit olan 3 polis için mevlit okutuldu. İzzet Paşa Camisi'nde Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, mevlit okundu, dua edildi. İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, 18 Ağustos...

Memleket ·

Elazığ'da şehit 3 polis için mevlit okundu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin