25.05.2022

HABER ÖZETI

  • Denizli'nin en soğuk ilçelerinden olan 1325 rakımlı Çameli ilçesi, geçtiğimiz haftadan beri devam eden kar yağışının ardından dünden itibaren de soğuk havanın etkisine girdi.

  • Yaşanan ağır kış şartlarına rağmen yoğun bir şekilde çalışan Çameli Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde olumsuzlukların yaşanmaması için seferber oldu.

  • Aşırı soğuk hava nedeniyle insanların yolda dahi yürüyemediğini belirten Sezgin Özdemir, Çameli'nde hava sıcaklığı gece eksi 16 dereceye kadar düştü.

  • Meteorolojiden alınan bilgilere göre Çameli'de bugün akşam, Salı ve Çarşamba günleri de yoğun kar yağışı etkili olacak.

24/01/22 11:00

Eksi 16 derecede su havada buz tuttu

Denizli'nin en yüksek rakımlı ilçelerinden olan Çameli'de, eksi 16 dereceye kadar düşen hava sıcaklıkları hayatı olumsuz etkiliyor. Havaya fırlatılan suyun yere düşmeden kristalleştiği ilçe, son 10 yılın en soğuk günlerini yaşıyor. Denizli'nin en soğuk ilçelerinden olan...

Istanbulhaber ·

Çameli dondu

Denizli'nin en soğuk ilçelerinden birisi olan ve gece saatlerinde hava sıcaklığının eksi 16 dereceye kadar düştüğü Çameli'nde belediye ekipleri seferber oldu. Çameli ilçesinde geçtiğimiz haftadan bu yanan devam eden kar yağışı ve soğuk hava, etkisini iyice artırdı. Sıcaklığın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin