12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin eğitime yönelik hizmetleri arasında yer alan Bilgievleri, robotik kodlama atölyeleri ile öğrencilere yönelik eğitime devam ediyor.

  • Edremit ilçesinde ki KT Robotics Kodlama Atölyesi'nde gerçekleştirilecek ilk eğitimin ardından yine kura ile belirlenecek 20 öğrenciye 6 ay boyunca ücretsiz olarak eğitim verilecek.

  • İlki geçtiğimiz yıl okulların tatile girmesinden sonra başlayan eğitimlerin ikincisi yarıyıl tatilinde başlayacak.

  • Öğrenciler düzeylerine göre algoritma ve programlamaya giriş eğitimi aldıktan sonra birden çok blok kod programı aracılığıyla programlama eğitimine başlayıp kendisini geliştirme imkanı sunuluyor.

22/01/20 10:11

Edremit Belediyesi’nden robotik kodlama eğitimi

Balıkesir'in Edremit Belediyesi tarafından 6-9 yaş grubunda ki öğrencilere robotik kodlama eğitimi verilecek. Dünyada önemi her geçen gün artan yazılım sektörü eğitimlerinin küçük yaşlardan itibaren başlaması nedeniyle Edremit Belediyesi tarafından robotik kodlama kursu...

Istanbulhaber ·

Bilgievleri robotik kodlama ile öğrencilere ışık tutuyor

Türkiye'ye örnek olan Bilgievleri, robotik kodlama atölyeleri ile öğrencilerin gelişimine katkı sağlıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin eğitime yönelik hizmetleri arasında yer alan Bilgievleri, robotik kodlama atölyeleri ile öğrencilere yönelik eğitime devam ediyor....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin