22.04.2019

HABER ÖZETI

  • Şarkıcı Ece Seçkin pilot sevgilisi Çağrı Terlemez ile dün akşam nişanlandı Ece Seçkin ile uzun zamandır birlikte olduğu pilot sevgilisi Çağrı Terlemez evlilik yolunda ilk adımı attı.

  • EVLİLİK TEKLİFİNİ GÜNEY AFRİKA’DA ALMIŞTI Ece Seçkin evlilik teklifini “Dibine Dibine” şarkısının klip çekimi için gittiği Güney Afrika'da almıştı.

  • İLK KARE Ece Seçkin sosyal medya hesabından bu kareyi paylaşarak sevgilisi Çağrı Terlemez'i etiketleyerek, Hazırız gelebilirsiniz notunu düştü.

  • Ece Seçkin'in evinde gerçekleşen nişanda, yaklaşık olarak 4 senedir birlikte olan ikili mutluluklarını nişan yüzüğüyle taçlandırdı.

16/09/18 13:16

Ece Seçkin pilot sevgilisi ile nişanlandı

Şarkıcı Ece Seçkin pilot sevgilisi Çağrı Terlemez ile dün akşam nişanlandı Ece Seçkin ile uzun zamandır birlikte olduğu pilot sevgilisi Çağrı Terlemez evlilik yolunda ilk adımı attı. Şarkıcı Ece Seçkin, nişan öncesi sosyal medyadan nişanın ilk karesini paylaştı. Ece...

Ortadoğu Gazetesi ·

Ece Seçkin pilot sevgilisi ile nişanlandı

Ortadoğu Gazetesi

Ece Seçkin ve sevgilisi Çağrı Terlemez nişanlandı

Ece Seçkin ile uzun zamandır birlikte olduğu pilot sevgilisi Çağrı Terlemez evlilik yolunda ilk adımı attı. Ece Seçkin'in evinde gerçekleşen nişanda, yaklaşık olarak 4 senedir birlikte olan ikili mutluluklarını nişan yüzüğüyle taçlandırdı. GÜNEY AFRİKA’DAN GÜL SİPARİŞ...

Gerçek Gündem ·

Ece Seçkin ve sevgilisi Çağrı Terlemez nişanlandı

Gerçek Gündem

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin