25.05.2020

HABER ÖZETI

  • Artık insanlığın farklı bir dünyaya doğru evirildiğine vurgu yapan Bakan Pakdemirli Bu hastalık bittiği zaman, nasıl bir tablo ile karışılacağımızı net bir biçimde bilmiyoruz.

  • Ancak bu süreçte, tek bir sektör kapasitesini arttırarak hızlı bir şekilde üretime devam ediyor: O da GIDA sektörü dedi.

  • İlk olarak, göreve geldiğimizde dedim ki; Dünyayı doyuran ülke, Dünya'nın lider ülkesi olacak Şuan gündemde sağlık, gıda, eğitim var.

  • Çiftçilerimizin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerinden kullanacakları kredileri yüzde 25 ila yüzde 100 oranlarında sübvanse edeceğiz dedi.

01/04/20 14:07

e-Tarım portalının kapsamı genişliyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, e-Tarım ile e-Çiftçi portallarını yeniden düzenleyerek, çiftçi, işletme, vatandaş ve firmalar için çok kapsamlı bir e-Tarım portalına dönüştürdüklerini bildirdi. Pakdemirli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri dolayısıyla...

Memurlar ·

e-Tarım portalının kapsamı genişliyor

Memurlar

Bakan Pakdemirli, Antalya Tarım ve Orman sektör temsilcileriyle bir araya geldi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli , "'Dünyayı doyuran ülke, Dünya'nın lider ülkesi olacak" şuan gündemde sağlık, gıda, eğitim var. Tüm dünyada teknoloji üreten fabrikalar kepenklerini kapattı. Tekstil sektörü yavaşladı. Ulaşım sektörü durdu. Mobilya sektöründe üretim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin