09.04.2020

HABER ÖZETI

  • ANKARA (AA) - Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan ve geliştirilen e-Adalet Vatandaş mobil uygulaması, Dünya Bilgi Toplumu Zirvesi (WSIS) 2020 ödüllerine aday gösterildi.

  • Teknolojinin imkanlarını kullanarak adalet hizmetlerine erişimi kolaylaştırmaya çalışan Bakanlığın, dava dosyalarına erişimi mobil platformlara taşıdığı e-Adalet Vatandaş uygulaması 9 Ekim'de mobil platformlarda yerini aldı.

  • Ülkelerdeki bilgi ve iletişim teknolojilerinin gelişimini ve gelişmekte olan ülkelerin bilişim alt yapılarını iyileştirmeye teşvik eden WSIS, kapsayıcı ve kalkınma odaklı, herkesin bilgi oluşturabildiği ve paylaşabildiği bir organizasyon olma özelliğini taşıyor.

24/01/20 15:08

"e-Adalet Vatandaş" uygulaması "WSIS 2020" ödüllerine aday

ANKARA (AA) - Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan ve geliştirilen "e-Adalet Vatandaş" mobil uygulaması, "Dünya Bilgi Toplumu Zirvesi (WSIS) 2020" ödüllerine aday gösterildi. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, WSIS Forumu 2020 çerçevesinde düzenlenen yarışmaya,...

Memleket ·

"e-Adalet Vatandaş" uygulaması "WSIS 2020" ödüllerine aday

Memleket

'e-Adalet Vatandaş' uygulaması 'WSIS 2020' ödüllerine aday

Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan ve geliştirilen "e-Adalet Vatandaş" mobil uygulaması, "Dünya Bilgi Toplumu Zirvesi (WSIS) 2020" ödüllerine aday gösterildi. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, WSIS Forumu 2020 çerçevesinde düzenlenen yarışmaya, Adalet Bakanlığı...

Memurlar ·

'e-Adalet Vatandaş' uygulaması 'WSIS 2020' ödüllerine aday

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin