13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Bursa'da saat 03.30 sıralarında Orhangazi’de Ana yol üzerinde bulunan bir eğlence merkezine pompalı tüfekle ateş açıldı.

  • Durumları ağır olan Süleyman Önen ve Fatih Demircan hastanedeki ilk müdahalelerinin ardından Bursa Şehir Hastanesi ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine sevk edildi.

  • Eğlence merkezinin önündeki kavga ihbarını alan polis ekipleri olay yerine geldikleri esnada mekandan ayrılan 3 kişiden H.C. (56) elinde tüfekle yolun karşı tarafından eğlence mekanında doğru ateş etti.

  • Biri polis 6 kişi yaralandı Eğlence mekanından kapanış saatinde gerçekleşen olay sonrasında olay yerinde olan polis memuru Özgür Kaya (44) sırtına isabet eden saçmalar nedeniyle yaralandı.

25/06/22 12:26

Eğlence merkezine tüfekle ateş açıldı: 1’i polis 6 yaralı

Bursa'da saat 03.30 sıralarında Orhangazi’de Ana yol üzerinde bulunan bir eğlence merkezine pompalı tüfekle ateş açıldı. Eğlenmek için mekana gelen 3 kişi mekanda bir süre eğlendikten sonra dışarı çıktı. Dışarıda bir başka grupla tartışmaları kısa sürede kavgaya döndü....

Istanbulhaber ·

Eğlence merkezine tüfekle ateş açıldı : 1’i polis 6 yaralı

Orhangazi'de ana yol üzerindeki bir eğlence mekanına pompalı tüfekle ateş açılması sonucu biri polis 6 kişi yaralandı. Yaralılardan durumu ağır olan iki kişi Bursa'daki hastanelere sevkedildi. Olay, saat 03.30 sıralarında Orhangazi'de Ana yol üzerinde bulunan bir eğlence...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin