28.11.2020

  • Her ne kadar normalleşme kapsamında yüz yüze eğitime geçiş adımları hızlandırılsa da çocuğunu okula göndermek istemeyen aileler için alternatifler de giderek çoğalıyor.

  • - Evlere gelen setlerin hazırlanmasında uzmanların katkısı Konuya ilişkin AA muhabirinin sorularını yanıtlayan İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.

  • - Evlere eğitim paketleri Alternatif modellere bakıldığında, özel kreş ve anaokullarından bazılarının aylık ya da haftalık seçenekler halinde evlere etkinlik kutusu göndermeye yönelmesi dikkati çekiyor.

  • Çocukların kendi yaş grubuna göre ayrılarak WhatsApp sınıflarının oluşturulduğu sistemde, ailelere ayrıca her güne özel çalışma ve etkinlikler de yönlendiriliyor.

30/10/20 11:04

Eğitimde 'ekransız' alternatifler çoğalıyor

- Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını siyaset ve ekonominin yanı sıra günlük hayatta da yeni bir düzen anlayışını ortaya çıkarırken, en çok etkilenen alanlardan biri olan eğitimde online harici seçeneklerin de çoğaldığı görülüyor. Kovid-19 salgınının yayılmasını azaltmak...

Memurlar ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin