31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Deprem Tatbikatı Yapıldı.

  • Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, Kahramanmaraş merkezli 7,5 büyüklüğünde ulusal deprem tatbikatı gerçekleştirdi.

  • Şu an buradasınız: Bakan Soylu, AFAD tarafından düzenlenen tatbikat öncesi açıklama yaptı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Adıyaman, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Malatya depremden en çok etkilenen iller olarak ulusal seviyede, Kilis, Osmaniye ve Şanlıurfa az etkilenen iller olarak il seviyesinde tatbikatlar düzenlendi.

09/10/19 21:51

Bakan Soylu, AFAD tarafından düzenlenen tatbikat öncesi açıklama yaptı

Şu an buradasınız: Bakan Soylu, AFAD tarafından düzenlenen tatbikat öncesi açıklama yaptı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Osmaniye'de deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı

Şu an buradasınız: Osmaniye'de deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Eğitim ve araştırma hastanesi’nde deprem tatbikatı

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Deprem Tatbikatı Yapıldı. Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleşen "Deprem Tatbikatı"; hastane idarecileri, HAP görevlileri, hastane personeli, AFAD, UMKE ve 112 ekibinin...

Istanbulhaber ·

Kahramanmaraş merkezli ulusal deprem tatbikatı

Şu an buradasınız: Kahramanmaraş merkezli ulusal deprem tatbikatı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

AFAD'dan 7,5 büyüklüğünde deprem tatbikatı

ANKARA (AA) - Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından 7,5 büyüklüğünde olası bir depreme yönelik tatbikat yapıldı. Senaryo gereği, Doğu Anadolu Fay Hattı'ndaki Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen deprem üzerine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,...

Memleket ·

AFAD'dan 7,5 büyüklüğünde deprem tatbikatı

Memleket

Kahramanmaraş merkezli ulusal deprem tatbikatı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Türkiye'de modern afet yönetim sisteminin kurulmasında önemli bir kilometre taşı olan Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) kapsamında, Kahramanmaraş merkezli ulusal deprem tatbikatı başlattı. Kahramanmaraş merkezli deprem tatbikatı...

Istanbulhaber ·

AFAD’dan 7,5 büyüklüğünde ulusal deprem tatbikatı

Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, Kahramanmaraş merkezli 7,5 büyüklüğünde ulusal deprem tatbikatı gerçekleştirdi. Tatbikat İçişleri Bakanı Süleyman Soylu koordinesinde yönetildi. AFAD, Türkiye'de modern afet yönetim sisteminin kurulmasında önemli bir kilometre...

Istanbulhaber ·

Kahramanmaraş-ulusal deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı-1

Şu an buradasınız: Kahramanmaraş-ulusal deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı-1 - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin