10.04.2021

HABER ÖZETI

  • Dumlupınar Kaymakamı Salih Sak, yaptığı açıklamada, Kar yağışının etkili olduğu ilçemizde, il ve ilçe özel idare ekiplerimizce karla mücadele çalışmaları aralıksız devam etmektedir.

  • Karacabey Belediyesi saha ekipleri, günlerdir yağan karla birlikte teyakkuza geçti.

  • Ve kar yağışından en çok etkilenen bölgelerimizden olan Cambaz Mahallemizde, muhtar ve vatandaşlarımızla bir araya geldik dedi.

  • 24 saat esaslı çalışmalar aralıksız sürerken, en yoğun kar yağışında dahi bütün kırsal mahallelere ulaşımın aksamadan sürdüğü belirtildi.

18/02/21 11:03

Dumlupınar’da karla mücadele çalışmaları

Kütahya'nın Dumlupınar ilçesinde kar yağışından dolayı tüm ekiplerin aralıksız olarak çalışmalara devam ettiği ve tüm köy yollarının açık olduğu bildirildi. Dumlupınar Kaymakamı Salih Sak, yaptığı açıklamada, "Kar yağışının etkili olduğu ilçemizde, il ve ilçe özel idare...

Istanbulhaber ·

Karacabey Belediyesi’nden kar mesaisi

Karacabey Belediyesi saha ekipleri, günlerdir yağan karla birlikte teyakkuza geçti. 24 saat esaslı çalışmalar aralıksız sürerken, en yoğun kar yağışında dahi bütün kırsal mahallelere ulaşımın aksamadan sürdüğü belirtildi. Belediye Başkanı Ali Özkan da konuyla ilgili yaptığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin