19.05.2022

  • Konuşmasında Dış İlişkiler ve Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi (DPÜ ULMER), Uluslararası Proje Ofisi, Uluslararası Projeler, Erasmus, TÜBİTAK ve Horizon Europe Proje Destekleri hakkında bilgiler veren Prof.

  • Çalıştayın açılış konuşmasını gerçekleştiren Rektör Kazım Uysal, Akademisyenliğin gereğini yapmaya çalışan siz değerli arkadaşlarımla daha iyiye gideceğimize inanıyorum.

  • Hasan Göçmez, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Erasmus programında 116, Mevlana Programında 21 uluslararası anlaşma ile Farabi programında 95 ulusal anlaşma imzaladı.

  • Eğitim - öğretimi, gençlik ve sporun her alanına katmaya çalışıyoruz KA2 Stratejik Ortaklıklar ve KA3 Politika Reformu ile ilgili projelerle ilgilenen personele destek ve danışmanlık yapılacağını belirten Prof.

28/01/22 11:12

DPÜ’de Uluslararası Proje Çalıştayı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi tarafından dekan ve akademisyenlerin katılımıyla Uluslararası Proje Çalıştayı düzenlendi. Çevrim içi ortamda düzenlenen çalıştaya Rektör Prof. Dr. Kazım Uysal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Göçmez, dekanlar ve akademik personel katıldı. Çalıştayın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin