03.08.2020

HABER ÖZETI

  • Kocaeli'den 4, İstanbul'dan 3, Bursa, Aksaray, İzmir ve Samsun'dan birer sporcunun bulunduğu Down Sendromlular Futsal Milli Takımı, 25 Kasım'da sona erecek kampta, günde çift idman gerçekleştiriyor.

  • Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'a da teşekkür eden Acar, bu imkanın down sendromlu özel sporculara sunulmasının çok değerli olduğunu belirtti.

  • Milli Takımı Sorumlusu İbrahim Acar, hedeflerinin 2020 yılı Mart ayında Antalya'da düzenlenecek olan olimpiyat oyunlarında şampiyon olmak olduğunu ifade ederek sporcularının neler yapabileceğini göstermek istediklerini belirtti.

  • Oluşturduğumuz milli takımlarımızın her geçen gün iyi gitmesi, hazırlık kamp programlarımızın şimdiden belirlenmiş olması da yapılacak olan Trisome Games 2020'ye verdiğimiz önemi göstermektedir.

21/11/19 12:54

Down Sendromlular Futsal Milli Takımı "Dünya Spor Oyunları"na hazırlanıyor

KOCAELİ (AA) - Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesindeki Down Sendromlular Futsal Milli Takımı, önümüzdeki yıl Antalya'da düzenlenecek Down Sendromlular (Trisome) Dünya Spor Oyunları hazırlıklarını Kocaeli'de sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden yapılan...

Memleket ·

Down Sendromlular Futsal Milli Takımı "Dünya Spor Oyunları"na hazırlanıyor

Memleket

Down Sendromlu Futsal Milli Takımı şampiyonluk için hazırlanıyor

KOCAELİ (İHA) – Down Sendromlular Futsal Milli Takımı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde 2020 Trisome Oyunlarından şampiyon dönmek için hazırlık kampını sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin