29.03.2020

HABER ÖZETI

  • Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde Türk Kızılayı Kan Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyası büyük ilgi gördü.

  • Kan bağışı kampanyası hakkında konuşan Doruk Sağlık Grubu Yıldırım Hastanesi Laboratuvar Sorumlusu Seçil Turgut, Daha önce bir vatandaşımızın kök hücre numunesi bir hastayla eşleşmişti.

  • Yeni Cami alanında yapılan organizasyonda vatandaşlar, Kızılay çalışanları tarafından Kızılay, Kan Bağışı ve Gönüllülük ile ilgili bilgilendirildi.

  • Kan bağışında bulunan Recep Akbıyık, Kan bağışı güzel bir duygu güzel bir hizmet müsait olan bütün dostlarımıza tavsiye ederiz.

21/02/20 17:43

Doruk Sağlık Grubu’ndan kan bağışına büyük destek

Doruk Sağlık Grubu Yıldırım Hastanesi'nde kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Kızılay Bursa Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen kampanyaya hem Doruk Sağlık Grubu çalışanları, hem de hasta yakınları ilgi gösterdi. Gün boyu süren ve 80 ünite kan ile 141 ünite kök hücre bağışının...

Istanbulhaber ·

Afyonkarahisarlı vatandaşlar kan bağışına ilgisiz kalmadı

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde Türk Kızılayı Kan Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyası büyük ilgi gördü. Türk Kızılayı tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına Şuhutlu vatandaşlar destek verdi. Kızılay'dan gelen mobil kan bağışı aracında kan bağışları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin