24.09.2020

HABER ÖZETI

  • Şehzadeler ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi Mustafa Barutçuoğlu, 7 Eylül'de, özel bir hastaneye gaz sancısı ve karın ağrısı şikayetiyle başvurdu.

  • Şu an buradasınız: Doktorlar, safra kesesinden çıkan taşları sayarken yoruldu - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Erdem Nalbant, ameliyatı yaparken değil taşları sayarken yorulduklarını belirterek, Hastamız bize geldiğinde safra kesesi taşlarına bağlı iltihaplanma şikayeti vardı.

  • ' ' Ameliyattan sonra safra kesesinden 400 taş çıktığı söylendiğinde kendisinin de çok şaşırdığını belirten Mustafa Barutçuoğlu, Bu kadar taşı nasıl taşıdığıma şaşırdım.

14/09/19 17:11

Doktorlar, safra kesesinden çıkan taşları sayarken yoruldu

Şu an buradasınız: Doktorlar, safra kesesinden çıkan taşları sayarken yoruldu - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Ameliyatı yapmaktan değil, taşları saymaktan yoruldu

Şehzadeler ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi Mustafa Barutçuoğlu, 7 Eylül'de, özel bir hastaneye gaz sancısı ve karın ağrısı şikayetiyle başvurdu. Yapılan tetkikler sonucunda Barutçuoğlu'nun safra kesesinde çok sayıda taş olduğu tespit edildi. Kapalı yöntem ile yapılan...

Memurlar ·

Ameliyatı yapmaktan değil, taşları saymaktan yoruldu

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin