14.04.2021

HABER ÖZETI

  • Doğa tutkunu Çağdaş Keçeci, soğuk kış aylarında aç kalan yaban hayvanları için kendi imkanları ile aldığı yiyecekleri doğaya bırakıyor.

  • Kars'ta kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yem ve yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanlarının beslenmesini takviye etmek amacıyla yemleme çalışmaları yapıldı.

  • Yalnızçam ormanlarının farklı türlerden birçok yaban hayvanına ev sahipliği yaptığını ifade eden Keçeci, Yalnızçam yalnızca kış turizmiyle değil yaban hayatıyla da önemli bir yerdir.

  • Burada ayı, kurt, vaşak, tilki ve birçok kuş türü yaşamını sürdürüyor.

02/03/21 11:03

Doktora öğrencisi yabani hayvanlar için doğaya yem bırakıyor

Doğa tutkunu Çağdaş Keçeci, soğuk kış aylarında aç kalan yaban hayvanları için kendi imkanları ile aldığı yiyecekleri doğaya bırakıyor. Ardahan'da bulunan Yalnızçam ormanları, boz ayı, vaşak, kurt, tilki başta olmak üzere birçok yaban hayvanına doğal yaşam alanı sunuyor....

Istanbulhaber ·

Kars’ta yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı

Kars'ta, kış şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı. Kars'ta kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yem ve yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanlarının beslenmesini takviye etmek amacıyla yemleme çalışmaları yapıldı. Doğa...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin