24.02.2021

HABER ÖZETI

  • Doğu Anadolu Bölgesi bugün yeniden kar yağışının etkisi altına girecek.

  • Bölge illerinde gece en düşük hava sıcaklığı; Erzincan’da 2, Iğdır’da 4, Tunceli’de 4, Erzurum’da eksi 1, Kars ve Ardahan’da eksi 4, Ağrı’da eksi 8 derece olarak kaydedildi.

  • “Buzlanma ve don uyarısı” Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte, sis ve pus hadisesi beklendiğinden özellikle ulaşımda meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

  • Bölge Müdürlüğü ekiplerince yapılan son değerlendirmelere göre, bölge genelinde hava çok bulutlu aralıklı kar yağışlı olarak geçecek.

28/01/21 08:16

Doğu Anadolu’da kar yağışı bekleniyor

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü ekiplerince yapılan son değerlendirmelere göre, bölge genelinde hava çok bulutlu aralıklı kar yağışlı olarak geçecek. Gece ve sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesinin görülecek. Sıcaklıkların mevsim...

Türkiye Gazetesi ·

Doğu Anadolu’da kar yağışı bekleniyor

Doğu Anadolu Bölgesi bugün yeniden kar yağışının etkisi altına girecek. Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü ekiplerince yapılan son değerlendirmelere göre, bölge genelinde hava çok bulutlu aralıklı kar yağışlı olarak geçecek. Gece ve sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin