25.09.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Çocukları Doğa Koleji Okullarında eğitim gören bir grup veli, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet dilekçesi verdi.

  • Mehmet Akif Ersoy Parkı'nda toplanan veliler, Çocukların hakkını yedirmeyiz, Öğretmenlerimizin maaşını verin, Nakil istemiyoruz, okulumuzu istiyoruz, Mutlu öğretmen, mutlu öğrenci ifadelerinin yazılı olduğu dövizler taşıdı.

  • Açıklamada, Amacımız sadece Doğa Koleji öğretmenlerine ses olmak değil, kendini bu işe adamış, hakkı verilmeyen tüm öğretmenlerimizin çığlığını bir nebze ilgili kurumlara duyurmaktır.

  • Çocuklarımızın eğitim hakkı 'oldu bitti'ye getirilerek elimizden alınmak istenmektedir.ifadelerine yer verilerek, şunlar kaydedildi: Öğretmenlerimizin maaşları aylardır yatırılmıyor ve eğitimin sürüp sürmeyeceği muğlak.

09/12/19 17:03

Doğa Koleji öğrenci velileri İl Milli Eğitim Müdürlüğüne dilekçe verdi

İSTANBUL (AA) - Çocukları Doğa Koleji Okullarında eğitim gören bir grup veli, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet dilekçesi verdi. Mehmet Akif Ersoy Parkı'nda toplanan veliler, "Çocukların hakkını yedirmeyiz", "Öğretmenlerimizin maaşını verin", "Nakil istemiyoruz,...

Memleket ·

Doğa Koleji öğrenci velileri İl Milli Eğitim Müdürlüğüne dilekçe verdi

Memleket

Doğa Koleji velileri, Milli Eğitim önünde toplandı

Aylardır maaş alamayan Doğa Koleji öğretmenleri geçtiğimiz günlerde boykot kararı alarak derse girmemişti. Durumdan haberdar olan veliler, öğretmenlere destek olmak için ve mağduriyetlerin giderilmesi için İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde toplanarak eylem yaptı. Basın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin