26.05.2022

HABER ÖZETI

  • İlki 14-16 Ocak tarihleri arasında Kızılcahamam'da yapılacak programa ilk etapta 25 ilçenin muhtar dernek başkanlarının da yer alacağı 50 muhtar katılacak.

  • Merkez Muradiye Mahallesini Dilek Demir yönetirken, kırsal mahallede tek kadın muhtar olan Songül Doğan, koltuğu eşinden devir olarak hizmetlerini sürdürüyor.

  • Ankara Büyükşehir Belediyesi, kent yönetiminde ortak akıl ilkesini benimseyerek toplumun her kesimiyle görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyor.

  • Talebi üzerine eşinin de kadınlara, mahalleye ve köylere değişiklik olsun dediğini aktaran Muhtar Songül, Mahallenin sorunları bize gelince elimizden geldikçe çözmeye çalışıyoruz.

13/01/22 11:44

Diyarbakır’da kırsal mahallenin ‘tek kadın muhtarı’ koltuğu eşinden aldı

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi kırsal Mahalle Muhtarı Songül Doğan, önceki dönemin muhtarı olan eşinden koltuğu devir alarak mahallesini yönetiyor. Kırsalda "tek kadın" mahalle muhtarı olan Doğan, bir yandan kurumlara koşarken, diğer yandan ev işleriyle ilgileniyor. Diyarbakır'ın...

Istanbulhaber ·

Büyükşehir Belediyesi başkentli muhtarlarla ‘ortak akıl’da buluşacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı, "Muhtarlar Müzakere Ediyor" programını hayata geçiriyor. İlki 14-16 Ocak tarihleri arasında Kızılcahamam'da yapılacak programa ilk etapta 25 ilçenin muhtar dernek başkanlarının da yer alacağı 50 muhtar katılacak. Ankara...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin