19.06.2021

HABER ÖZETI

  • Kurban Bayramı namazını camilerde kılan vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde Pursaklar Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı'na gelerek belediye ekiplerinin ateş ölçümünün ardından alana alındı.

  • Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ise kurban kesim alanında hazır bulunarak, vatandaşların sağlığını ilgilendiren tedbirler konusunda gerekli olan kurallara azami şekilde uyulması için uyarılarda bulundu.

  • Alana maskesiz girişe izin verilmezken, kesim randevusunu bekleyenler için de sosyal mesafe kurallarına uygun alanlar oluşturuldu.

  • Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, Halk ve çevre sağlığı hassasiyeti çerçevesinde koruyucu ve önleyici tedbirlerin eksiksiz uygulanması için kurban kesim yerleri denetlenmektedir.

02/08/20 16:33

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden kurban kesim yerlerine sıkı denetim

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri kurban kesim yerlerini denetledi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, insan, hayvan ve çevre sağlığı için kurban kesim noktalarında denetim gerçekleştirdi. Halkın sağlığını korumak adına gerçekleştirilen...

Istanbulhaber ·

Türkiye’de ilk defa online kurban kesimi

Pursaklar Belediyesi, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Kurban Satış ve Kesim Alanı'nda kesim işlemlerini canlı yayınla vatandaşların hizmetine sundu. Kurban Bayramı namazını camilerde kılan vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde Pursaklar Belediyesi Kurban Satış ve...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin