27.05.2020

HABER ÖZETI

  • Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin, Yetkili mercilerin açıkladığı bütün tedbirlere uyalım.

  • Erbaş, Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, bu gece, Allah'ın engin rahmetiyle mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı özel zamanlardan biri olan Berat Gecesi'nin idrak ve ihya edileceğini belirtti.

  • Tez zamanda bu sıkıntıdan kurtulmak için beraberce ümit, azim ve kararlılıkla mücadele etmeye devam edelim.ifadelerini kullandı.

  • Bizler bu süreçte evlerimizi mescitlere dönüştürelim, müminin miracı olan namazlarımızı daha bir huşu içerisinde kılalım.

07/04/20 10:49

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Berat Kandili mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin, "Yetkili mercilerin açıkladığı bütün tedbirlere uyalım. Tez zamanda bu sıkıntıdan kurtulmak için beraberce ümit, azim ve kararlılıkla mücadele etmeye devam edelim." ifadelerini kullandı. Erbaş, Berat...

Memurlar ·

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Berat Kandili mesajı

Memurlar

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan ‘Berat Gecesi’ mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Berat Gecesi" mesajında korona virüs salgınına karşı tüm insanlık için dua çağrısında bulundu. Erbaş, "Yetkili mercilerin açıkladığı tüm tedbirlere uyalım. Tez zamanda bu sıkıntıdan kurtulmak için beraberce ümit, azim ve kararlılıkla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin