21.09.2020

HABER ÖZETI

  • Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu 3/B sınıfı öğrencilerine Sınıf Öğretmeni Cavit Özçil tarafından sağlıklı beslenme ve diyabet eğitimi verildi.

  • Funda Datlı Yakaryılmaz Yaşlılıkta diyabet, Diyabet Eğitim Hemşiresi Seher Kiraz Erdal tarafından İnsülin tedavisi ve Diyabet Eğitim Hemşiresi Sevim Çeliktarafından Ayak bakım konularında bilgi sundular.

  • Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda düzenlenen ve üç gün süren eğitimde diyabet hastalarına, eğitimden sonra diploma verildi.

  • Diyabetin bir hastalık değil, bir yaşam tarzı olduğunun bilinmesinin gerektiğini belirten Özçil, diyabette önemli olanın beslenme şekli olduğunu ifade etti.

09/12/19 13:56

Diyabet eğitimi düzenlendi

Tedavi gören ve takipleri devam eden Diyabetik hasta ve hasta yakınlarına yönelik Diyabet Eğitimi düzenlendi. Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda düzenlenen ve üç gün süren eğitimde diyabet hastalarına, eğitimden sonra diploma verildi. Birinci gün,...

Istanbulhaber ·

Hisarcık’ta sağlıklı beslenme ve diyabet eğitimi

Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu 3/B sınıfı öğrencilerine Sınıf Öğretmeni Cavit Özçil tarafından sağlıklı beslenme ve diyabet eğitimi verildi. Şeker hastalığı olarak bilinen diyabet ve diyabet çeşitleri hakkında sinevizyon gösterisi eşliğinde öğrencilere bilgiler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin