27.02.2020

HABER ÖZETI

  • Son yıllarda teknolijinin gelişmesiyle birlikte, internet üzerinden yayın yapan Netflix, BluTV, PuhuTV, YouTube Premium gibi içerik üreticileri oldukça arttı.

  • ÖZGÜRLÜĞÜ Bu platformlardan özellikle Netflix, diğerlerine göre ön plana çıkıyor.

  • Platformlar, başka yapımcılardan aldıkları yayınları kullanıcılarına ücret karşılığında sunmakla birlikte; yapımcılıklarını kendi üstlendikleri dizi, film, belgeselleri de izleyicilerin beğenisine sundu.

  • Bugüne kadar Türkiye'deki televizyon ve radyoları kontrol eden, kapatmaya varana kadar cezalar kesen RTÜK, şimdi internet yayınlarını da kontrol edecek.

01/08/19 15:51

Dijital yayın platformları RTÜK'e bağlandı

Son yıllarda teknolijinin gelişmesiyle birlikte, internet üzerinden yayın yapan Netflix, BluTV, PuhuTV, YouTube Premium gibi içerik üreticileri oldukça arttı. Platformlar, başka yapımcılardan aldıkları yayınları kullanıcılarına ücret karşılığında sunmakla birlikte; yapımcılıklarını...

En Son Haber ·

Dijital yayın platformları RTÜK'e bağlandı

En Son Haber

Dijital yayın platformları RTÜK'e bağlandı

Son yıllarda teknoljinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden yayın yapan Netflix, BluTV, PuhuTV, Youtube Premium gibi içerik üreticileri oldukça arttı. Platformlar, başka yapımcılardan aldıkları yayınları kullanıcılarına ücret karşılığında sunmakla birlikte; yapımcılıklarını...

Memurlar ·

Dijital yayın platformları RTÜK'e bağlandı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin