25.05.2020

HABER ÖZETI

  • Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesindeki bazı bölgelerde, dezenfektanlar toplum düşmanları tarafından kırılıp parçalanırken, bazı bölgelerdeki dezenfektanlar ise yerinden sökülerek çalındı.

  • Olay, sabaha karşı temizlik görevlilerinin dezenfektanları doldurmak istemesiyle ortaya çıktı.

  • Kırklareli Valiliği kararınca ilçe merkezinde korona virüs tedbirleri kapsamınca belediye ekiplerinin yerleştirdiği dezenfektanlar, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı.

  • Lüleburgaz’da vatandaş için konulan dezenfektanı çaldılar ViDEO Dezenfektanları çalanlar için yakalama çalışmaları başlatılırken, vatandaşlar da duruma tepki gösterdi.

23/03/20 11:38

Dezenfektan çalanlara suç duyurusu

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesindeki bazı bölgelerde, dezenfektanlar toplum düşmanları tarafından kırılıp parçalanırken, bazı bölgelerdeki dezenfektanlar ise yerinden sökülerek çalındı. Olay, sabaha karşı temizlik görevlilerinin dezenfektanları doldurmak istemesiyle ortaya...

En Son Haber ·

Dezenfektan çalanlara suç duyurusu

En Son Haber

Vatandaş için konulan dezenfektanı çaldılar

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde ilçenin çeşitli noktalarına yerleştirilen dezenfektanlar kimliği belirsiz kişilerce yerinden sökülerek çalındı. Dezenfektanların yerine yenisi konulurken, halkın sağlığı için konulan dezenfektanları çalanlardan bazıları İstanbul Caddesi'nde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin