26.08.2019

HABER ÖZETI

  • Sanatsal faaliyetlerden yazın da yararlanılması için hayata geçirilen proje kapsamında tiyatroseverler, Devlet Tiyatrolarının beğenilen birbirinden farklı oyunlarını 30 Haziran'a kadar seyredebilecek.

  • Tiyatroseverler Nöbetçi Tiyatro sayesinde bu sene de Antalya, Trabzon, İzmir ve Bursa Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunlarını izleme fırsatı yakalayacak.

  • 'Nöbetçi Tiyatro' uygulamasının bitimiyle birlikte kapanacak olan perdeler, 2019-2020 tiyatro sezonunun Ağustos ayında başlayacak prova çalışmalarıyla birlikte yeniden açılacak.

  • İlkini geçtiğimiz sezon gerçekleştirdiğimiz projemiz bu sene de 30 Haziran'a kadar açık kalarak seyircilerimizle buluşacak.

20/05/19 18:01

Devlet Tiyatroları perdelerini kapatmıyor

Projeyle, Devlet Tiyatroları Haziran ayının sonuna kadar sanatseverlerle buluşmaya devam edecek ve perdeler hiç kapanmayacak. Sanatsal faaliyetlerden yazın da yararlanılması için hayata geçirilen proje kapsamında tiyatroseverler, Devlet Tiyatrolarının beğenilen birbirinden...

Memurlar ·

Devlet Tiyatroları perdelerini kapatmıyor

Memurlar

"Nöbetçi Tiyatro" yeniden başlıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığının açıklamasına göre, sanatsal faaliyetlerden yazın da yararlanılması için bir proje hayata geçirildi. Bu projede tiyatroseverler, Devlet Tiyatrolarının (DT) beğenilen birbirinden farklı oyunlarını 30 Haziran'a kadar seyredebilecek. Geçen yıl...

TRT Haber ·

"Nöbetçi Tiyatro" yeniden başlıyor

TRT Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin