07.07.2020

  • Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılmak üzere Ankara'da bulunan Belediye Başkanı Feyat Asya, şehre katma değer katacak projelerle ilgili Bakanlık ve kurumlarla önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

  • Halkımıza vaat ettiğimiz projemizin hayata geçirilmesinde bizlere her zaman destek veren başta Cumhurbaşkanımıza, Çevre ve Şehircilik Bakanımıza, TOKİ Başkanımız, Başkan Yardımcımız ve tüm bürokratlara şükranlarımı sunarım.

  • Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız ve gerekli fizibilite çalışmasını yaptığımız Bin Yıllık Geçmişten Bin Yıllık Geleceğe projemizin birinci etabı için TOKİ ile protokol imzaladık.

  • Kısa bir süre içerisinde uygulamaya başlayacağımız projemizle tarihi eserlerimizi gün yüzüne çıkararak, ilimizin turizmine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

21/11/19 17:02

Dev proje için ilk adım atıldı

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'nın seçim vaatleri arasında kamuoyuna duyurulan "Bin Yıllık Geçmişten Bin Yıllık Geleceğe" projesi için ilk adım atıldı. Muş Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde uygulanacak proje için protokol imzalandı. Muş Belediyesi projelerini bir bir hayata...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin