09.08.2020

  • Kıbrıs Türk Ticaret Odası’ndan yapılan açıklamada Ankara Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Deryal ziyarette yaptığı konuşmada, “KKTC’yi kendi toprağımız kendi vatanımız olarak kabul ediyoruz” dedi.

  • Deryal, Kıbrıs’ın güçlenmesinin kendileri için bir memnuniyet unsuru olduğunu dile getirerek birlikteliğin daha fazla katma değere dönüşmesi gerektiğini ifade etti.

  • Doğu Akdeniz’in coğrafi konumundan dolayı çok maliyetli bir coğrafyada bulunduğuna işareteden Baran, 74’deki Barış Harekatı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nin yaptığı önemli girişimlerden biri olduğunu söyledi.

  • Deniz, “Ziyaretin aynı zamanda, Kıbrıs Türk halkının ekonomik ve sosyal gelişmesinin hangi doğrultudaolması gerektiğinin de önemli bir işareti sayılmalıdır” diyekonuştu.

09/11/19 11:56

Deryal: Kıbrıs, hem bir güvenlik meselesi hem kardeşlik hukukudur

Ankara Ticaret Odası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Kıbrıs Türk Ticaret Odası’ndan yapılan açıklamada Ankara Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Deryal ziyarette yaptığı konuşmada, “KKTC’yi kendi toprağımız kendi vatanımız olarak kabul ediyoruz” dedi. Kıbrıs’ın...

BRTK ·

Deryal: Kıbrıs, hem bir güvenlik meselesi hem kardeşlik hukukudur

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin