01.12.2020

HABER ÖZETI

  • İstanbul'da yaşayan Aytaç Şimşek, 3 yıl önce şehrin karmaşasından uzaklaşmak için sırt çantasına sığdırdığı hayal dünyasıyla ülke turuna çıktı.

  • Otostopla gezdiği iller arasına Batman'ı da kattı İnsanlarla samimi diyaloglar kuran Şimşek, geçimini sağlamak için ise dert dinlemeyi ücretli hale getirdi.

  • Cebinden tek kuruş para harcamadan otostopla Türkiye turuna çıkan genç gezgin Şimşek, gittiği her ilde kamp çadırını kurarak yeni insanlarla tanıştı.

  • Gelip gördükten sonra korkularımı yendim Batmanlıların diğer illere oranla başka nedenlerden dolayı dertlendiğini söyleyen Şimşek, Bir yakın arkadaşım ile beraber başladım, bu yolla onunla ilk İzmit'e gittik.

24/10/20 12:26

Dert dinleme başı 10 TL alan genç, derdiyle kendisini ağlatana 100 TL veriyor

İstanbul'da yaşayan Aytaç Şimşek, 3 yıl önce şehrin karmaşasından uzaklaşmak için sırt çantasına sığdırdığı hayal dünyasıyla ülke turuna çıktı. Cebinden tek kuruş para harcamadan otostopla Türkiye turuna çıkan genç gezgin Şimşek, gittiği her ilde kamp çadırını kurarak yeni...

Memurlar ·

Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor

Otostopla Türkiye turu macerasına çıkan 22 yaşındaki gezgin Aytaç Şimşek, 3 yılda 50 il gezdi, yüzlerce insanın derdini dinledi. Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor. İstanbul'da yaşayan Aytaç Şimşek, 3 yıl önce şehrin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin