25.09.2020

  • Eğitim seminerine Bayraklı İlçe Sağlık Müdürlüğünden Psikolog Hacer Ceylan, Uzman Fizyoterapist Ayşe Kayalı Vatansever ve Hemşire Meltem Öztürk konuşmacı olarak katıldı.

  • Bayraklı Belediyesi İhsan Alyanak Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte depresyon, stres, süreçler, intihar düşüncesi ve neler yapılması gerektiği konunun uzmanları tarafından aktarıldı.

  • Psikologa depresyonda olmayanlar da gidebilir Depresyonun bir hastalık olduğunu ve mutlaka bir uzmana danışılması gerektiğini vurgulayan Psikolog Hacer Ceylan, Etrafımızda intihara meyilli insanlar olabilir ve biz bunları tanımıyoruz çoğu zaman.

  • Bu yıl halk sağlığının ana temasının Anne ve çocuk sağlığı olduğunu ifade eden konuşmacılar, bu kapsamda çeşitli konularda eğitim seminerleri düzenleyerek, vatandaşları bilgilendirdiklerini söyledi.

15/09/19 10:11

’Depresyonda’ mutlaka uzmanla görüşün

Bayraklı Belediyesi ve Bayraklı İlçe Sağlık Müdürlüğü iş birliğiyle "Depresyon ve İntiharla Mücadele" konulu eğitim semineri düzenlendi. Uzmanlar, katılımcılara depresyon halinde mutlaka psikolog desteği alınması gerektiğini belirterek, izlemeleri gereken yolları anlattı. Bayraklı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin