16.07.2020

HABER ÖZETI

  • Katılımcıların maskelerle ve sosyal mesafeyi gözeterek yer aldıkları tören, Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi.

  • Denizden çıkanlar pes dedirtti Etkinliklerin ikinci bölümü ise kent merkezindeki Çamlıbel Balıkçı Barınağında gerçekleştirildi.

  • Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in de katıldığı etkinlikte, yaklaşık yarım saat süren temizlikte dalgıçların denizden çıkardıkları çöpler şaşkınlıkla izlendi.

  • Dalgıçlar, çalışmanın ardından denizde Türk Bayrağı ve Atatürk posteri açarak, izleyenleri selamladı.

05/06/20 14:25

Denizden çıkanlar ‘bu kadarına da pes’ dedirtti

MERSİN (İHA) – Mersin'de 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde denizden çıkanlar, "bu kadarına da pes" dedirtti. Mersin Çamlıbel Balıkçı Barınağında yapılan yarım saatlik temizlikte, dalgıçlar denizden 6 sandalye, iki araba lastiği, onlarca şişe ve plastik çıkardı. Mersin Büyükşehir...

Istanbulhaber ·

Denizden çıkanlar ‘bu kadarına da pes’ dedirtti

Mersin Büyükşehir Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Etkinlikler, sabah saat 09.00’da Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen törenle başladı. Törene, Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin Özgür Yalçın’ın yanı sıra müdürlük...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin