15.01.2021

HABER ÖZETI

  • Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, konuyla ilgili hem Emniyet Genel Müdürlüğü'ne hem de Milli Savunma Bakanlığına yazı yazdı.

  • Başsavcılık, Emniyet'e yazdığı yazıda, FETÖ'nün örgüt elemanlarının sosyal medyadan bu olay öncesi ve sonrasında yaptıkları paylaşımların tespit edilmesini istedi.

  • Yazıda, Türk gemilerinin Libya'ya silah taşıdığı yalanını savunan paylaşımlar yapan FETÖ'cülerin tek tek bulunması gerektiği ifade edildi.

  • aşsavcılığın Millî Savunma Bakanlığına gönderdiği yazıda da gemide kimlerin bulunduğu, bu aramayı kimlerin yaptığı ve bu sırada nelerin yaşandığının kapsamlı olarak anlatılması istendi.

02/12/20 06:13

Denizdeki haydutluğa FETÖ incelemesi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, konuyla ilgili hem Emniyet Genel Müdürlüğü'ne hem de Milli Savunma Bakanlığına yazı yazdı. Başsavcılık, Emniyet'e yazdığı yazıda, FETÖ'nün örgüt elemanlarının sosyal medyadan bu olay öncesi ve sonrasında yaptıkları paylaşımların tespit edilmesini...

Memurlar ·

Denizdeki haydutluğa FETÖ incelemesi

Ebru Karatosun ANKARA Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, konuyla ilgili hem Emniyet Genel Müdürlüğü’ne hem de Millî Savunma Bakanlığına yazı yazdı. Başsavcılık, Emniyet’e yazdığı yazıda, FETÖ’nün örgüt elemanlarının sosyal medyadan bu olay öncesi ve sonrasında yaptıkları...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin