23.09.2020

HABER ÖZETI

  • Hava sıcaklığının 10 derece ölçüldüğü Akyaka Mahallesi'nde sahile gidenler, suların çekildiği noktalarda denize doğru yürüyüş yaptı.

  • Su Ürünleri Temel Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç.

  • Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün dün yaptığı fırtına uyarısından sonra başlayan çekilme bugün öğle saatlerinde devam etti.

  • Deniz çekilmesinin her yıl yaşanan normal bir doğa olayı olduğunu, özellikle kış aylarındaki çekilmeyi gelgit olarak değerlendirdiklerini anlatan Önsoy, Deniz çekilmesi bu dönemlerde her zaman oluyor.

24/01/20 13:41

Deniz suyu 30 metre çekildi

Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka mahallesinde deniz suyu mevsimsel hava şartları nedeniyle yaklaşık 30 metre çekildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün dün yaptığı fırtına uyarısından sonra başlayan çekilme bugün öğle saatlerinde devam etti. Deniz suyu çekilmesinin Ekim-Nisan...

Istanbulhaber ·

Sakin Kent Akyaka'da deniz suyu 30 metre çekildi

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Ula ilçesindeki Akyaka sahilinde deniz suyu kıyıdan yaklaşık 30 metre çekildi. Hava sıcaklığının 10 derece ölçüldüğü Akyaka Mahallesi'nde sahile gidenler, suların çekildiği noktalarda denize doğru yürüyüş yaptı. Su Ürünleri Temel Bilimleri Bölümü...

Memleket ·

Sakin Kent Akyaka'da deniz suyu 30 metre çekildi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin