21.05.2022

  • Erzincan'da vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve çözümler üretmek amacıyla uygulamaya başlanılan danışma toplantısının beşincisi ilin Tercan ilçesinde düzenlendi.

  • Dile getirilen konular hakkında Vali Makas, Milletvekili Çakır, İlçe Kaymakamı ve Tercan Belediye Başkanı tarafından isteklerin karşılanması veya sorunların çözümü konusunda gerekli bilgilendirmeler yapıldı.

  • Daha sonra ilçede faaliyet gösteren esnafları ziyaret gerçekleştiren protokol üyeleri esnafların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, bol kazançlar temennisinde bulundu.

  • Toplantı sonunda Vali Makas, toplantı ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak; İnsanı yaşatacağız, devleti yücelteceğiz, aziz milletimiz olan sizlerle beraber hemhal olacağız.

15/01/22 11:58

Danışma toplantısının 5’cisi Tercan’da düzenlendi

Erzincan'da vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve çözümler üretmek amacıyla uygulamaya başlanılan danışma toplantısının beşincisi ilin Tercan ilçesinde düzenlendi. Proje kapsamında Tercan ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Vali Mehmet Makas ve İl Milletvekili...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin