02.04.2020

HABER ÖZETI

  • Fenerbahçe'nin eski Sportif Direktörü Damien Comolli, sarı-lacivertlilerdeki görev süresince yaşadıklarını ve istifasının perde arkasını İngiliz basınına anlattı.

  • Fenerbahçe'de geçirdiği 18-19 aylık süreci birkaç cümlede özetlemenin çok zor olduğunu belirten Comolli, Kulüpte çok negatif bir hava vardı.

  • Başkan, bilgim olmadan transferler yaptı Fenerbahçe’nin transfer politikası ile ilgili konuşan Comolli, Başkan, benim ve hocanın bilgisi olmadan transferler yaptı.

  • Finansal olumsuzluklara rağmen iyi bir yaz transfer dönemi geçirdik.

27/02/20 15:53

Damien Comolli'den flaş Ali Koç açıklaması!

Fenerbahçe'nin eski Sportif Direktörü Damien Comolli, sarı-lacivertlilerdeki görev süresince yaşadıklarını ve istifasının perde arkasını İngiliz basınına anlattı. Fenerbahçe'de geçirdiği 18-19 aylık süreci birkaç cümlede özetlemenin çok zor olduğunu belirten Comolli, "Kulüpte...

Türkiye Gazetesi ·

Damien Comolli: "Ali Koç, benden ve hocadan habersiz transfer yaptı"

Fenerbahçe eski Sportif Direktörü Damien Comolli, takımda görevli olduğu dönemde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendisinin ve Teknik Direktör Ersun Yanal'ın bilgisi olmadan transfer yaptığını belirterek, "Kulübe ayırdığı zaman ve harcadığı paradan dolayı bu kararına saygı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin