25.05.2022

  • Yolun yapılması aşamasında emeği geçen herkese kendisi ve mahallesi adına teşekkür eden Dallıca Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali Uçar; Dallıca Mahallemizin Eğrek Mevkii bölümündeyiz.

  • Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından parke taşı döşeme işlemleri yapılacak olan 1000 metrelik yolda alt yapı tesviye ve temizlik çalışmaları tamamlandı.

  • Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 2 gün süren yoğun mesai ile ön hazırlıklarının tamamlandığı yol yıllardır vatandaşın çilesi olmaktan kurtarıldı.

  • Bu aşamada Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan'ın talimatı ile alt yapısını tesviyesini pisliklerin ve çöplerin alınması, stabilizesi ile ilgili düzenleme çalışmalarını Nazilli Belediyesi yapıyor.

26/01/22 16:12

Dallıca Mahallesi, Eğrek mevkiindeki bağlantı yolu yenileniyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Dallıca Mahallesi Eğrek Mevkii'nde yol genişletme, tesviye ve temizleme çalışmalarını tamamlayarak taş döşemeye hazır hale getirdi. Dallıca Mahallesi Eğrek Mevkii, çay kenarındaki bağlantı yolu yenileniyor. Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin