22.01.2022

HABER ÖZETI

  • Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite Yedinci Toplantısı'nın Dışişleri Bakanları seviyesindeki hazırlık toplantısı için Katar'ın başkenti Doha'ya gelmişti.

  • Bakan Çavuşoğlu, Doha'daki temasları kapsamında Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdulrahman Al-Thani ile önce ikili ardından da heyetlerarası görüşme gerçekleştirdi.

  • Savunma, ekonomi, eğitim, kültür ve sağlık dahil her alanda işbirliğinin derinleştirilmesinin masada olduğu görüşmelerde, Afganistan, Libya ve Suriye gibi bölgesel konular da ele alındı.

06/12/21 14:56

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, eski Suriye Başbakanı Hicab’la bir araya geldi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar'ın başkenti Doha'da eski Suriye Başbakanı Riyad Hicab'la bir araya geldi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Katar 7. Yüksek Stratejik Komite Dışişleri Bakanları Hazırlık Toplantısı'na katılmak üzere bulunduğu Katar'ın Başkenti...

Istanbulhaber ·

Bakan Çavuşoğlu, Katarlı mevkidaşı Al-Thani ile görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Doha'da Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdulrahman Al-Thani ile bir araya geldi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite Yedinci Toplantısı'nın Dışişleri Bakanları seviyesindeki hazırlık toplantısı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin