24.05.2022

HABER ÖZETI

  • Belediyenin güçlü birimlerinden Destek Hizmetleri Müdürlüğü ise 24 saat esasına göre çalışan araçların arızalarına anında müdahale ediyor.

  • Düzce Belediyesi kar yağışı dolayısıyla TEM ve D-100 Bolu Dağı Tünelinin kapanmasıyla birlikte harekete geçerek zor durumda olan vatandaşlara yardım elini uzattı.

  • Sosyal Yardım İşleri, sahada gece gündüz çalışan ekipleri de unutmayarak çorba ve çay servisinde bulundu.

  • Yol açma çalışmalarında hiç durmadan çalışan ve zaman zaman arızalanan iş makinelerinin onarımını gerçekleştiren ekipler, zamanla yarışarak iş makinelerini yeniden yollara çıkardı.

24/01/22 15:43

Düzce Belediyesi zamanla yarışıyor

Düzce Belediyesi bölgemizi etkisi altına alan kar yağışında gece gündüz durmadan vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmesini azaltmak için çalışmalarını sürdürüyor. Belediyenin güçlü birimlerinden Destek Hizmetleri Müdürlüğü ise 24 saat esasına göre çalışan araçların...

Istanbulhaber ·

Düzce Belediyesi iki günde 500 kilometre yol açtı

İstanbul ve Ankara gibi iki büyük anakent şehrin önemli geçiş güzergahlarından biri olan Düzce, 3 gündür karla mücadelesini ara vermeden sürdürüyor. 24 saat esasına göre çalışan Düzce Belediyesi ekipleri iş makineleri 500 kilometre yol açtı. Düzce Belediyesi, yoğun kar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin