28.02.2020

HABER ÖZETI

  • Online alışveriş platformu Amazon'un sahibi olanJeffBezosson birkaç yıldır üst üste gezegenimizin en zengin insanı olarak kayıtlara geçiyordu.

  • Arnault, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'u geçerek ilk sıraya yerleşti.

  • (LÜKSÜN BABASI) Louis Vuitton,ChristianDiorgibi lüks markaların sahibi olan BernardArnault, zenginler listesinin zirvesine uzun süre sonra yerleşen Avrupalı ve Fransız iş insanı oldu.

  • 70 yaşındakiArnault’unsahibi olduğu şirketler arasında Gucci,YvesSaintLaurent, AlexanderMcQueen, StellaMcCartney, SergioRossi,BottegaVeneta,Boucherongibi güçlü markalar yer alıyor.

20/01/20 11:23

Dünyanın en zengin insanı değişti!

Online alışveriş platformu Amazon'un sahibi olan Jeff Bezos son birkaç yıldır üst üste gezegenimizin en zengin insanı olarak kayıtlara geçiyordu. Ancak Forbes'ta yer alan habere göre, 56 yaşındaki Bezos 'dünyanın en zengini' unvanını kaybetti. Bezos'un yerine gelen isimse...

Yeniçağ Gazetesi ·

Bezos koltuğu kaybetti

Fransız işadamı Bernard Arnault, dünyanın en zenginleri listesinin başına yükseldi. Arnault, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'u geçerek ilk sıraya yerleşti. Son birkaç yıldır dünyanın en zengini olarak kayıtlara geçen Amazon'un kurucusu Jeff Bezos dünyanın en zengini olma...

Memleket ·

Bezos koltuğu kaybetti

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin