03.06.2020

HABER ÖZETI

  • Ghebreyesus, DSÖ'nün İsviçre'nin Cenevre kentindeki merkezinde video konferans yoluyla düzenlenen basın toplantısında, (Kovid-19) için bir aşı minimum 12-18 ay uzaklıkta.

  • Dünya genelinde yarım milyon Kovid-19 vakası tespit edildiğini, 20 binden fazla kişinin hayatını kaybettiğini anımsatan Ghebreyesus, Bunlar trajik sayılar.

  • Bu süre içinde, hastaları tedavi etmek ve hayat kurtarmak için terapötiklere (tedavi edicilere) acil bir ihtiyaç olduğunu da kabul ediyoruz.dedi.

  • Bu sorun ancak uluslararası iş birliği ve dayanışma ile çözülebilir.şeklinde konuştu.

27/03/20 21:58

Dünya Sağlık Örgütü: Koronavirüs aşısı minimum 12-18 ay uzakta

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı için minimum 12-18 ay beklemek gerekeceğini söyledi. Ghebreyesus, DSÖ'nün İsviçre'nin Cenevre kentindeki merkezinde video konferans yoluyla düzenlenen basın toplantısında,...

Memurlar ·

Dünya Sağlık Örgütü: Koronavirüs aşısı minimum 12-18 ay uzakta

Memurlar

Dünya Sağlık Örgütü: Koronavirüs aşısı minimum 12-18 ay uzakta

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, DSÖ'nün İsviçre'nin Cenevre kentindeki merkezinde video konferans yoluyla düzenlenen basın toplantısında, "(Kovid-19) için bir aşı minimum 12-18 ay uzaklıkta. Bu süre içinde, hastaları tedavi etmek ve...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin